Odhalení

Poprvé vydáno celosvětově: 2008

BB art - 2012
ISBN: 978-80-7461-129-2

BB art (2012) 978-80-7461-129-2 199

Nic není tak, jak se to zdálo být. Schuyler Van Alenová je modrokrevná, patří mezi upíry, krásnou a bohatou elitu. Nebo si to aspoň myslí. Její jistoty se otřásají v základech: je skutečně modrokrevná, nebo v jejích žilách koluje nebezpečná stříbrná krev? Schuyler se ocitá v rodině Forceových, pod stejnou střechou se svou tajnou láskou Jackem, nepřátelskou Mimi a podezřívavým Charlesem Forcem. A stříbrokrevní nezáhalejí – válce už není možné předejít. Na čí stranu se Schuyler postaví? (Založil/a: al-ma)

Katniss Lavender
  12. 7. 2012, 21:07
No mám pocit, že tato série je čím dál lepší! Knihu jsem zhltla za jedno odpoledne, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Děj je velmi poutavý a dojde na mnoho zvratů a odhalení... Už se nemohu dočkat dalšího dílu!
Nikolka001
  8. 6. 2013, 17:09
Myslela jsem si,že když předchozí díly byly celkem nudné,tak se tento díl zlepší.Bohužel jsem se zase nudila.Kdyby bylo v knize o trochu více akce,vůbec by ji to neuškodilo.Naopak jsem ale byla opravdu nadšená z konce knihy.Posledních 30 stránek se četlo úžasně.Mrzelo mě,že jsem s takovým nadšením nečetla celou knihu,ale jen konec. :) Pro nenáročné čtenáře. Oddechovka. :))