Svět za světem

Svět za světem

XYZ - 2012
ISBN: 978-80-7388-663-9

XYZ (2012) 978-80-7388-663-9 504

Claire Adamsová je obyčejná mladá žena, žijící v Londýně s dětmi a manželem. Její život ubíhá jednotvárně až do chvíle, kdy v parku potká neznámého muže, který ji svými podivnými řečmi a tím, že ji zná, poněkud vyděsí. Aby se ho zbavila, kývne na jeho nabídku, že vstoupí do jejích snů. Tím začíná její strastiplná cesta ve druhém světě – paralelním s tím, který zná, ale zároveň naprosto odlišný tím, kdo v něm žije... (Založil/a: al-ma)

Mary Poisson King Mary Poisson King
*16.12.1986

Barabura
  29. 5. 2012, 10:51
Aby se ho zbavila, kývne na jeho nabídku, že vstoupí do jejích snů. - to bude asi pěkně blbá knížka, když zápletka je založena na takový hovadině. Vždycky když se chci někoho zbavit, tak ho nechám vstoupit do svých snů.......
martinexa
  7. 2. 2013, 11:04
Jencek: Nevím sice, jak se jmenuje, ale vím, kde publikuje své články. Začala psát na internetu na povídkových stránkách. Koupila jsem si tu knihu právě proto. Rozhodně je ta knížka plná fantazie.
Nikk
  21. 8. 2014, 20:00
Obsahuje spoiler spoiler Bylo pro mě docela zarážející, že hlavni postava se vydávala relativně za nepřitažlivou ženu, o kterou ani v jejím světě nebyl moc zájem a rázem vstoupí do druhého světa a tam je obletována muži kolem dokola. Najednou je perfektní jako žena taková. Už jsem dokonce čekala, že za chvíli bude spát s každým druhým, ale dávám plus autorce, která tak neučinila. Dále mi přijde smutné, že bitva byla tak krátká. Žádné očekávání, napětí, nic. Prostě rychlý konec. Když řekli, že proti nim stojí ještě druhý mág, hned jsem věděla, že to bude Alessandro. Bylo to naprosto zjevné. Takže tohle také žádné překvapení. Naopak překvapením bylo, když se stala opět člověkem. Velmi čtivá kniha, poměrně zajímavá a nová. Co se týče vlkodlaků, skvělý nápad.
Kniha není úplný ideál, ale i tak se mi líbila. Znovu bych ji sice asi nepřečetla, ale já čtu jen málo knih znovu. To by musela být oblíbenkyně. A to tahle kniha není.
Barabura: Mám ten dojem, že kdybyste byl/a na jejím místě, odpověděl/a byste podobně. Tedy já rozhodně. Špetka sarkasmu v hlase by v tom určitě zazněla. A hlavní postava to, myslím, myslela úplně stejně. Nevěřila tomu, že daný člověk něco takového umí, tak mu odpověděla humorně.
Jencek
  23. 8. 2012, 22:54
Barabura, nejdřív si to přečti a pak něco odsuzuj. Odsuzovat něco, co neznáš je docela slabý. Mě se knížka líbila. Na to, že jde o prvotinu je to pecka, těším se na další její knížky. Já na fantasy nejsem, ale tahle knížka je napsaná skvěle. Nevíte někdo jak se jmenuje autorka jménem a něco o ní?