Milovánky

Milovánky Originální název: Milovánky

Deus - 2012
ISBN: 978-80-87408-15-5

Deus (2012) 978-80-87408-15-5 160

Bude jí brzy třicet. Nemá manžela ani super postavu a vážně uvažuje nad tím, zda by ji unesly punčocháče, kdyby se na nich pokusila oběsit. Hlavní hrdinku povídek ze skutečného života průměrné třicítky si musíte zamilovat. Její příběhy jsou laskavé, plné sebeironického humoru. Muži proplouvají jejím životem jako odstíny na paletě barev, až vytvoří jeden obraz. Milovánky. Můžete se s ní smát, soucítit, zuřit a přemýšlet. Jisté ovšem je, že se alespoň v jednom z jejích vyprávění najdete. (Založil/a: Snicketka)

Monika Petráková Monika Petráková
*??.??.1983

Šárka Knihomolka
  23. 4. 2016, 21:28
Tak tato kniha mě neoslovila. Příběhy bez ladu a skladu, styl psaní mě zkrátka vůbec ničím nezaujal. K autorce už se nevrátím.
RadiHorak
  27. 12. 2012, 11:57
Neuvěřitelně vtipná, ironická knížka složena z kratších povídek. Všechny vás svý způsobem nutí k zamyšlení a pláči. Ať už smíchy nebo dojetím. Autorka nic nepřehrává, nesnaží se donutit k vás k souhlasu a možná právě proto, s ní z 99% musíte souhlasit ve všem co popisuje. Čte se jedním dechem!