Agresor

Poprvé vydáno celosvětově: 2005

Alpress - 2012
ISBN: 978-80-7466-051-1

Alpress (2012) 978-80-7466-051-1 346

Přestože agent Charlie trpí nevyléčitelnou chorobou, nechá se najmout do zpravodajských služeb na zdánlivě jednoduchý úkol – ukrást dokumenty z trezoru vlivného politika. Na pomoc mu přispěchá dávný přítel Nick. V tu chvíli ani jeden z nich netuší, do jak nebezpečné hry se pustili. Nejenže čelí obvinění z vraždy, ale hlavně musí bojovat o holý život. (Založil/a: al-ma)

sharky95
  6. 10. 2013, 21:25
Zatím poslední vydaná kniha McNaba u nás i když se odehrává před Průstřelem. Nick Stone nyní pomáhá svému příteli z SAS trpícího alzheimerem. Tato cesta je zavede do Gruzie, kde... se všechno zvrtne jako obvykle. Děj plyne pomalu jako obvykle, ale má spád a končí zběsilou akcí. Plusem tohoto thrilleru v porovnání s ostatními jsou lokace. Místo Iráku a Aghanistánu McNab posílá svého hrdinu do nepoužívaných lokací. Úvodní část se odehrává během obléhání Davidiánu ve Wacu v USA. Hlavní děj nás tentokrát pošle do Grůzie.
Andyho standart. Výborné počtení