Já, ideální partner

Poprvé vydáno celosvětově: 2008

Argo - 2008
ISBN: 978-80-257-0050-1

Argo (2008) 978-80-257-0050-1 262

Hlavní hrdina románu Já, ideální partner, se snaží probudit svou partnerku z klinické smrti. Povede se mu to? Dokáže vzkřísit z klinické smrti i jejich vztah? Anebo by se něco takového mohlo povést jenom úplně jinému partnerovi?

Pavel Torch nám servíruje nezvyklou směs vztahové analýzy, detektivky a grotesky. Policejní pátrání po pachateli záhadného útoku v restauraci se v ní propojuje s hledáním osobního štěstí. Příběh, který volně navazuje na autorovu prvotinu Zvláštní význam palačinek, vás zavede do prostředí nemocnice, půjčovny partnerů, párového života ve třech, života po životě i nekončící lásky. Autor neváhá vstoupit ani do exotického prostředí jistých služeb pro ty, kdo svého ideálního partnera nemohou najít.

Dokážeme milovat tak, abychom byli milováni? Může se to povést komukoli z nás? A kolik lidí tvoří šťastný pár, když ne dva? ptá se Pavel Torch v textu, který je svéráznou terapií nešťastných lásek. (Založil/a: petasko)

#vztahy
Pavel Torch Pavel Torch