Dračí hora

Dračí hora Originální název: Mount Dragon

BB art - 2001
ISBN: 80-7257-471-X

BB art (2001) 80-7257-471-X 333

Dračí hora: záhadný výzkumný komplex v rozlehlé poušti Nového Mexika, kde pracují špičkoví světoví vědci. Tajně připravují významný vědecký objev, který je příslibem nesmírného prospěchu lidské rase. A potom něco velmi, velmi závažně selže... (Založil/a: skjaninka)

VerenaLord
  17. 7. 2014, 22:38
Zajímavě laděná kniha, i když téma je poněkud fádní a mnohokrát obdobně zmiňované. Vytýkám silně pitomý konec, který naprosto zlikviduje touhu knihu dočíst, ale jinak velice zdařilé a čtivé.
Pend
  26. 4. 2013, 17:10
Dobře napsaný bestseller o nových technologiích genetického inženýrství. Hezky se čte, závěr je lehce naivní, ale uspokojivý.
Casey
  5. 9. 2014, 12:30
Bohuzel nemuzu pet chvalu na tuto knihu, jako ostatni ctenari:-( tema mi prislo velice zajimave, ale jeho zpracovani me moc nenadchlo. Nemuzu rict, ze je ta knizka vylozene spatna, ale dej zkratka nema spad a nektere pasaze jsou vylozene nudne (obzvlaste Levinovo "hledani" v kybernetickem prostoru). Konec mi prisel take slabsi.
Buřinka
  21. 9. 2016, 10:24
Dračí hora nás zavede do záhadného komplexu v poušti - do prostředí mezi špičkové vědce z celého světa. V ukrytých laboratořích je prováděn výzkum týkající se genového inženýrství a ohrožen je samozřejmě celý svět. Jelikož je hrozba v dnešním světě velmi reálná, tak je kniha uvěřitelná. Téma se Prestonovi a Childovi opět "povedlo".
Adam Walder
  26. 2. 2011, 0:56
Je už to taky pár let co jsem knížku četl, ale mocse mi líbila a mám na ni ty nejlepší vzpomínky! Čtení této knihy byl opravdový požitek a dávám bez diskuse 5 hvězd!
horvis
  17. 12. 2010, 0:34
U je to dlouho co jsem tuhle knihu četl, takže nebudu tu popisovat děj.
Ale četl jsem tu knihu moc rád, a zanechala ve mě moc dobrý dojem.
Začátek opět trochu zdlouhavý, ale stojí za to se prokousat tím uváděním do dějových souvislostí, protožě pak si myslím že si tu knihu užijete.
Dávám 5 hvězd.