Hlubokej průser

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Plus - 2012
ISBN: 978-80-259-0102-1

Plus (2012) 978-80-259-0102-1 304

Daniel McEvoy je vysloužilý voják Irské armády, kdysi prošel řadou mírových misí mimo jiné v bouřlivém Libanonu, nyní se ale živí jako vyhazovač v malém ošuntělém kasinu v New Jersey a jeho nejhorším trablem je nepříjemný úbytek vlasů. Až do dne, kdy je na parkovišti za kasinem s prostřelenou hlavou nalezena jeho občasná milenka a záhadně zmizí i jeho dávný kámoš doktor Zeb Kronski, jenž mu v Americe ilegálně implantuje vlasové kořínky. A než se naděje, je obviněn z vraždy a vedle zkorumpovaných policajtů má v patách i půlku místního podsvětí. (Založil/a: al-ma)

kure91
  26. 7. 2012, 22:19
ke knížce jsem se dostal v podstatě náhodou, ale rozhodně nelituji. Autor kašle na nějaké zbytečnosti, děj se rozjíždí de facto hned od prvních stránek a postupně graduje, konec jsem dočetl jedním dechem. Sice některé situace byly lehce stylem aka Chuck Norris, ale ničemu to nevadilo. Navíc, některé vtípky mě doslova odrovnaly, například odkaz k Narnii:) Kdo chce lehčeji psanou "detektivku" rozhodně doporučuji.