Chci jen tebe

Chci jen tebe Originální název: All I Need Is You

Ikar - 2009
ISBN: 978-80-249-1203-5

Ikar (2009) 978-80-249-1203-5 262

Tvrdohlavá Casey Stratonová zdědila po matce krásné oči a po otci zarputilost a neústupnost. Když jí otec odepře její nezadatelné právo vést ranč po dědečkovi, třebaže bravurně zvládá veškeré mužské činnosti, jako je jízda na koni, práce s lasem a střelba z pušky, prchne hrdá a odvážná dívka z domova. Hodlá všem dokázat, že umí víc než jen domácí práce určené ženám. Úspěšný obchodník Damian Rutledge III. přišel na Západ vykonat pomstu, a ačkoliv je odvážný, má skvělou fyzickou kondici a je odhodlán dosáhnout svého, bez občasné pomoci jednoho drobného mladíka by ten “floutek” z Východu byl v drsné divočině dočista ztracený. Damian tuší, že v mladém lovci je víc, než se na první pohled zdá, a když zjistí, že jeho zachránce je ve skutečnosti oslnivá, smyslná, mladá dáma jménem Casey, uvědomí si, že je na cestě čekají vážné komplikace. Strmé horské stezky je vedou k cíli, ale také k nebezpečné, nezkrotné lásce. (Založil/a: Martina)

veronikamerika
  22. 4. 2013, 11:48
Tak tuhle knihu jsem cetla a opet me nebavila,ani si nepamatuju jestli jsem ji vubec docetla. Vadilo mi jmeno DAMIAN a ten titil je taky zavanejici cervenou knihovnou.Vhodne pro starsi zeny, jedna z nich mi ji totiz doporucila v knihovne kdyz jsem chtela zamilovany roman....