Seznam skandálních snů

Seznam skandálních snů

Ikar - 2012
ISBN: 978-80-249-1817-4

Ikar (2012) 978-80-249-1817-4 432

První kniha ze série historických romancí nové autorky. Žádná skutečná dáma nekouří doutníky, nejezdí obkročmo, nestřílí z pistole a nepije skotskou. Lady Calpurnia Hartwellová ta pravidla dodržovala celý svůj život. Poslušnost a vychování z ní udělaly v osmadvaceti letech starou pannu. Ale když se zasnoubí její mladší sestra, má toho Callie právě tak dost. Sepíše seznam tajných snů, kterými by se dáma chlubit nemohla, a ihned si začne plnit první z nich: políbit markýze Ralstona. (Založil/a: pravablondska)

Sarah MacLean Sarah MacLean
*1978

TeddyM
  20. 10. 2014, 11:25
Je to pro mě těsně mezi 4 a 5 hvězdičkami. Škoda, že tady není možnost 4 a půl :) Nakonec jsem se rozhodla pro čtyři, protože k mým top romancím se tahle knížka nezařadí. Byla moc hezká, čtivá, vtipná, ale nějak mě nechytla za srdce...Rolston mi přišel jako studený psí čumák, naštěstí to zachraňovala Callie se svými ztřeštěnými nápady. Na jednu stranu je to ale mezi romancemi docela originální a málokterá hrdinka má tolik odvahy. Za to palec nahoru :)
Barborelka
  19. 3. 2013, 15:58
Perfektní naprosto perfektní. Můžu přirovnat k L.Kleypas, neustále jsem se zubila nad tím co Callie vyvádí :-) Převlékat se za muže, pít skotskou atd....:-) A nápad s dvojčaty. Kdybych mohla tak dám 6 hvězd :-D
locin
  12. 10. 2016, 13:05
Skvělé počtění. Nedoporučuji číst když jdete druhý den do práce. Začetla jsem se tak, že sem nemohla přestat. Naprosto úchvatný příběh. Neustále se něco dělo, příběh měl spád, prostě vše co má správný román mít :)
Syssinka
  14. 6. 2015, 16:28
Nádherná knížka, už dlouho se mi nestalo, aby mi bylo líto, že už je konec. Každou stránku jsem doslova hltala a nemohla jsem se od knihy odtrhnout.
Dzinka
  6. 3. 2014, 14:58
Souhlasím s BARBORELKA je to naporosto úžasně napsaná knížka, veselá, moc jsem se u ní bavila a taky bych klidně dala 6 hvězd. :-)