Pirátská nevěsta

Pirátská nevěsta Originální název: Captive of My Desires

Ikar - 2007
ISBN: 978-80-249-0979-0

Ikar (2007) 978-80-249-0979-0 270

Mladičká Gabrielle Brooksová se po smrti matky rozhodne vyhledat svého otce. Myslí si, že je kapitánem na obchodní lodi, a proto ji překvapí, když zjistí, že se z něj stal pirát. Poté, co s ním na moři stráví tři roky, ji otec požádá, aby odjela do Londýna a našla si tam vhodného manžela. Do společnosti má Gabrielle uvést otcův starý přítel James Malory a jeho žena.
Gabrielle se v Londýně seznámí s bratrem paní Malloryové, okouzlujícím americkým námořním kapitánem Drewem, a okamžitě se do něj zamiluje. Drew se ale vdavekchtivým ženám zdaleka vyhýbá... Den před odjezdem z Londýna se mu ovšem podaří Gabrielle zaplést do skandálu a dívka se mu chce pomstít. Otcovi pirátští kamarádí jí pomohou zajmout Drewovu loď a mladý kapitán se tak stane Gabrielliným vězněm. Po čase však přestává být jasné, kdo z těch dvou je žalářník a kdo vězeň. (Založil/a: Martina)

veronikamerika
  22. 4. 2013, 11:44
Gabrielle mela zvlastni rodice. Matka zila s milencem a otec tvrdil ze je obchodnik ale ve skutecnosti je pirat a dobrodruh.Matka zemrela a Gaby s komornou jedou otce hledat . Kde ho chtela najit to netusim ale lod prepadnou pirati a Gabby ze zajeti vykoupi prave jeji otec. Prozije s nim tri roky v Karibiku a bavi ji more a hledani pokladu. Jenze pak ji otec posle do Londyna aby si nasla zenicha. Ma s sebou komornou, papouska a dva sluhy-piraty.V Londyne se zamiluje do prvniho chlapa o ktereho zakopne a je to zrovna jeji osudovy muz, clen rodiny do ktere je pozvana. Tam se zenam rika Jack, Regan a George a muzi jsou zelenooci blondati obri.Nakonec se vezmou , ale je to nuda. Tato knizka mela byt v edici Harlekyn s cervenym obalem, protoze trochu tam te erotiky je,obal levny, bez ilustraci , tlusta kniha a predvidatelny dej.