Poselství pro Kmen mnoha barev

Poselství pro Kmen mnoha barev Originální název: Message for the Tribe of Many Colors

Nezjištěno / Jiné - 2012

Nezjištěno / Jiné (2012) 256

Lidská společnost stojí na prahu nesmírné duchovní transformace, kterou pro tuto dobu předpověděly téměř všechny pradávné a domorodé kmeny. Tato dlouho očekávaná a mimořádná kniha - napsaná jedním z nejinspirativnějších ženských hlasů, volajících po změně na této planetě - vám otevře srdce a zrak a povede vás k odhalení dávných mystérií naší existence. Skrze sdílení zážitků z vlastního života a pradávných poselství, předává Malá Babička nauku a ukazuje vize, které jsou jí zprostředkovávány duchovními průvodci stejně jako Matkou Zemí. Zároveň odhaluje pravdu o tom, že klíč k poznání, jak postoupit do vyšších světů společně s Matkou Zemí, se ukrývá v našich srdcích spolu s rozpomenutím, kým doopravdy jsme. Na stránkách knihy najdete jednoduché, ale velmi mocné návody na vlastní duchovní posun, stejně jako vize hlubokých změn, které budou přicházet a dotknou se celé planety Země a jejich obyvatel v následujících letech. Jakmile si vzpomeneme na to, co jsme kdysi dávno jako lidské bytosti již znali, a jakmile se vrátíme do svých srdcí, bude možné změnit budoucnost a posunout se do reality mnohem krásnější, než bychom si kdy dovedli představit.

zdroj: http://www.knihkupectvi-brno.cz (Založil/a: sweps)

Blueberry
  4. 10. 2013, 8:05
Myšlenky, předávání poselství, zajímavé a jímavé osobní zkušenosti - to vše je fajn, ovšem styl psaní a roztáhlost knihy je trochu na překážku. Představení bytosti jménem Little Grandmother - to asi v komentáři stačí...