Zajatá nevěsta

Ikar - 2008
ISBN: 978-80-249-1098-7

Ikar (2008) 978-80-249-1098-7 222
Ikar (2001)

Obklopená láskou své chůvy, staršího bratra Johna a Tommyho Huntingtona - kamaráda a zřejmě i budoucího manžela - tráví Christina Wakefieldová dny plné pohody na panství svých zesnulých rodičů nedaleko Londýna. Řízením osudu se však její osmnácté narozeniny stanou skutečným mezníkem mezi dětstvím a dospělostí a hlavní město Anglie místem, odkud vede cesta jen do vzdáleného Egypta, ale i za nečekaným dobrodružstvím.
Christina doufá, že se už nikdy nesetká s Philipem Caxtonem, opovážlivým mladým mužem bez skrupulí, jenž zcela opomíjí společenské zvyklosti a falešnou morálku místní smetánky. V daleké cizině však na nic netušící dívku čekají únosci a náruč záhadného beduína Abua. Krok za krokem dívka odhaluje svého věznitele, svou duši a svoje tělo. A nakonec poznává i lásku... (Založil/a: Martina)

maurarita
  16. 11. 2016, 19:11
Příjemný románek plný lásky , pohody , ale i dobrodružství . Nechybí i trocha napětí , vhodné na dlouhé večery .
Margot
  20. 12. 2011, 16:35
knížka se mi od začátku moc nelíbila.... autorka asi není z těch, které disponují vypravěčským talentem. bohužel. příběh byl poměrně zajímavý, ale připadal mi psaný hodně amatérsky
Floween
  1. 9. 2014, 21:27
četla jsem v angličtině, takže se to hůř posuzuje po stylistické stránce, nicméně občas mě některý absurdity skoro rozesmály.. ale nebudu spojlerovat :))
Týna
  25. 2. 2010, 11:43