Dokonalý hřích

Originální název: Perfect Sin

Oldag - 2005
ISBN: 80-86508-64-1

Oldag (2005) 80-86508-64-1 292

Cait Harmonová, prudká a intelektuální dcera amerického dobrodruha, s jistotou ví, že se nikdy nezamiluje. Pak Caitlin se svým otcem přijíždějí do Anglie, aby od zámožných britských šlechticů a mecenášů získali peníze na další archeologickou výpravu, jejímž cílem je nalezení náhrdelníku královny Kleopatry. Spontánní a energická Američanka okamžitě upoutá pozornost jednoho z největších londýnských bonvivánů Randa Claytona, který je nepřekonatelný prostopášník a sedmý vévoda z Beldonu. Ten se dozvídá, že sebevražda jeho bratrance nemusela být náhoda a nepřímo souvisí s aktivitami Caitina otce, a jeho zájem o ni ještě stoupá. S oběma totiž souvisí záhadná postava lorda Talmadge a Rand hodlá zjistit, co je zač. (Založil/a: Martina)

natac
  8. 8. 2014, 11:36
I když by se knihy neměly srovnávat, nedokážu si pomoct a hodně mi tento příběh připomíná trilogii Padesát odstínů... :-) Krásný příběh, u kterého jsem nejednou uronila slzu.
baji16
  30. 4. 2014, 18:52
Třetí kniha od této autorky, a do třetice jsem nadšená. Představitelka klasických romantických románů umí vytvořit příběh napínavý od začátku až do konce. Její knihy čtu jedním dechem.