Bleach 1

Bleach 1

Podtitul: The death and the strawberry

Originální název: Bleach 1
Poprvé vydáno celosvětově: 2001

Crew - 2012
ISBN: 978-80-7449-124-5

Crew (2012) 978-80-7449-124-5 192

Ičigo Kurosaki byl normální středoškolský student. Tedy, až na to, že měl dvě šílené sestry, ještě šílenějšího otce, že se rád pral a viděl mrtvé lidi. To poslední byl asi tak nejmenší z jeho problémů. Ičigo s mrtvými vycházel docela dobře-alespoň do chvíle, než se mu v životě objevila záhadná Rukia Kučiki, která mu na krk hodila nebezpečný úkol. Už nestačí mrtvé jen vidět. Je třeba za ně i bojovat. (Založil/a: stěna)

togaf
  27. 8. 2014, 18:07
Překvapilo mě, jak rychle je čtenář vhozen do děje. První stránka - vidí duch, pátá stránka - stává se šinigami. Možná proto je první díl tak krátký. Ale přesto je to dobrý příběh, a Ičigo je tak protivný a sprostý, že si ho člověk musí oblíbit. Takže si určitě přečtu, jak to s Jahodou bylo dál.
antoniana
  5. 12. 2014, 12:54
Skvělá manga. Hodně ostrý start prvního dílu, vnětlivého Ičiga a klidnou Rukiu si člověk musí hned zamilovat. Jediné na co si nemůžu zvykout je kresba, místama mi přijde nepřehledná.
Dee-Dee
  9. 9. 2013, 19:02
Jelikož se dívám na anime, které naprosto zbožňuji, jsem si chtěla přečíst i mangu. Dějově je to samozřejmě stejné - takže naprosto super - a obrázky jsou moc povedené.