Sněhurka musí zemřít

Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Knižní klub - 2012
ISBN: 978-80-242-3426-7

Knižní klub (2012) 978-80-242-3426-7 421

Jednoho ponurého podzimního dne najdou stavební dělníci na opuštěném letišti americké armády v Eschbornu lidskou kostru; jen o něco později někdo shodí neznámou ženu z mostu na silnici. Vyšetřování zavádí Piu Kirchhoffovou a Olivera von Bodenstein do minulosti. Před mnoha lety zmizely v malé vesnici Altenhein dvě dívky. Nepřímé důkazy přivedly za mříže domnělého pachatele. Ten se nyní vrací do rodné vesnice. Poté co se brzy začne pohřešovat další dívka, začíná hon na čarodějnic. (Založil/a: lera)

Nele Neuhaus Nele Neuhaus
*20.06.1967

dalimoni
  13. 9. 2012, 23:55
Velmi milé překvapení. Skvěle propracovaný příběh, který Vás vtáhne do děje a nepustí. Klobouk dolů před autorkou a její fantazii. Ze začátku jsem měl mírné problémy s orientací v postavách, kterých vystupuje v knize opravdu hodně, ale časem se člověk zorientuje a hltá děj plnými doušky. Opravdu velmi zajímavý detektivní trhiller se zajímavou zápletkou.
Raggen
  5. 11. 2014, 17:02
Tohle mě opravdu bavilo! Četla jsem nedřív Hluboké rány a minimálně v postavách kriminalistů se mi aspoň dařilo se orientovat. Jak došlo na všechny lidi z vesnice nstal trochu problém, nicméně orientace se vrátila a já si mohla celý příběh užívat plnými doušky. A jaký byl? Temný, hrozivý, nenávistný i láskyplný... Prostě našla jsem zde vše co jsem hledala a jsem ráda, že jsem tuhle čtivou záležitost přelouskala! Takže doporučuji všem! 5/5
Franny_Glass
  24. 9. 2012, 19:22
Úplný souhlas s předchozí recenzí. Pro mě taky veliký překvapení. Atmosférou mi hodně připomíná Olsenovu Ženu v kleci. Skvělý příběh, napínavý, nedá vám spát. Doporučuju!
tomdra
  22. 10. 2012, 22:22
Pěkný Německý kriminální thriller. Od začátku do konce velmi napínavej příběh o trestaném mladíkovi, který nakonec zjistí, že byl neprávem odsouzen na 10 let vězení.
Susan94
  25. 4. 2016, 19:44
Příběh, kterému se jen těžko dá uvěřit. Znám autory, kteří dokáží psát s větší lehkostí a přirozeností. Ale jinak proč ne, pokud vám nevadí zajímavá německá jména, ve kterých se těžko orientujete. Jen mi dovolte nesouhlasit s Franny_Glass, podle mě je Žena v kleci trochu jiná liga, ale jo podobnost se zavřenými lidmi tam je...
Yggdrasil
  16. 10. 2015, 19:43
úžasně temný a syrový příběh o tom jak jde lidskému jedinci posrat život .... nemohla jsem odtrhnout od stránek oči. pro mne 100% překvapení o to větší, že jsem na knihu sáhla prakticky omylem.