Superstar - ale co láska?

Superstar - ale co láska?

Konkurz na superstar – toho se musí Hanka zúčastnit, myslí si Katka a Míla. Pravdivost jejich názoru se potvrdí hned po prvním kole. Hančin přítel Branko však začíná mít dojem, že se proto jejich vztah kazí. Je přesvědčený, že na něho přestává mít Hanka čas, že zanedbává i tréninky na školní olympiádu. Už není jejich týmu moc platná a vytrácí se i z Brankova srdce. Zdá se, že jak o Hanku tak i o Branka usiluje někdo další. Ovšem Hanka se Brankovy lásky nechce jen tak vzdát! Na scéně se objevuje Gerard, který neokouzluje jen svým zpěvem... (Založil/a: jjitka)

Sabotteur
  12. 2. 2014, 3:12
Exactly what it says on the tin. Dostal jsem kdysi jako trolldárek od kterési příbuzné - i když o tom nejde říct nic jiného hezkého, alespoň titulek je dostatečně deskriptivní na to, aby vám v jednoduchých čtyř slov, pomlčky a otazníku vytanul v mysli poměrně přesný obrázek o obsahu knihy a to se chválí.
kajas1993
  21. 8. 2012, 12:52
Obyčejný dívčí románek na jedno přečtení. Mimochodem, Hanka Pepřová je hrozné jméno :D, příjmení možná překládat nemuseli.