Muž pod vlastním dohledem

Muž pod vlastním dohledem
Originální název: Muž pod vlastním dohledem

Academia - 2009
ISBN: 978-80-200-1629-4

Academia (2009) 978-80-200-1629-4 256

Další kniha jednoho z nejúspěšnějších autorů současnosti Ivana Krause. Jak již z názvu vyplývá, jde o volné navázání na předchozí velmi úspěšnou knihu Muž za vlastním rohem. "Máte-li pocit, že technika ulehčuje život, televize je inteligentní, návody k výrobkům srozumitelné, sousedé zásadně milí, věříte-li politikům dokonce i po volbách a malý český člověk Nývlt vám nejde na nervy, prostě pokud se domníváte, že svět kolem vás je v pořádku a lze ho brát převážně vážně, pak tuto knížku číst nemusíte. V opačném případě je doporučené dávkování jeden text před spaním," říká o své nové knize její autor. (Založil/a: Oskar)

ondrasek
  28. 1. 2013, 20:11
Přišlo mi to o něco méně vtipné, než kniha Prosím tě, neblázni!, kterou jsem přečetl nedávno, ale stále dost vtipné, abych tyto povídky přečetl téměř na posezení. (A ne jak radí autor jeden text před spaním).