Lantuin

Originální název: Lantuin
Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Lika klub

Lika klub

Dobrodružství velmi zvláštních teenagerů nás přivádí do jiné
reality, která je ohrožena dosud nepojmenovanou zkázou. A spásou celé planety jsou tajemná DVOJČATA, nadaná paranormálními schopnostmi. Na jejich pouti je doprovázejí osobní duchové, záhadné telepaticky komunikující bytosti, které jim pomáhají jak ve sportovním klání, tak v překonávání překážek, a těch opravdu není málo.

A když si k tomu přidáte hledání chybějících prvků pyramidy času, stvořené pradávnými ztracenými civilizacemi, máte základ napínavé a originální, především však původní české fantasy z pera mladičké nadějné autorky.

Doplněno autorčinými ilustracemi. (Založil/a: Yanny)

Barbora Jiřičková Barbora Jiřičková
*18.09.1990

karoleenka
  19. 3. 2013, 1:24
Tento druh literatury nevyhledavam, ale Bary knizka me prijemne prekvapila. V knize se misi tajemno, nadprirozene schopnosti postav, touha vyhrat... Co ocenuji nejvic je zachyceni obycejnych slasti a strasti zivota dospivajicich dvojcat. Autorka si hraje s popisem,dej rychle ubiha. Na prvni knihu opravdu dobra prace! V knize jsou pouzity i autorciny ilustrace. Tesim se na dalsi dil :)