Vlčí moře

BB art - 2011
ISBN: 978-80-7381-936-1

BB art (2011) 978-80-7381-936-1 328

2. díl série Přísežné bratrstvo

V druhém dílu Lowovy severské ságy se Orm a jeho vikingové znovu vydávají na moře, tentokrát ale musejí prokázat svou statečnost a bojovnost při plavbě po Středozemním moři hemžícím se piráty. Orm je větrem ošlehaný a zocelený bojem. Stává se proto vůdcem mužů, s nimiž vyplul jako chlapec za bohatstvím. Štěstí jim však nepřeje, Orm přichází o svůj vzácný meč, na jehož jílci jsou vyryty runy, které dokáže rozluštit pouze on. Vydává se proto se svými muži na nebezpečnou výpravu, aby ho získal zpět. Cesta je zavede z Řecka do Jeruzaléma. (Založil/a: al-ma)

Robert Low Robert Low
*??.??.1952

p.a.
  7. 2. 2014, 15:24
Orm a přísežné bratrstvo podruhé. Nastaly nám změny, někdo zemřel, nový členové se zapojili do bratrstva. Děj se přesunul z Baltu a ruských stepí do Středozemního moře a Svaté země. Znovu dobře čtivé a kniha stále dokáže zaujmout. Hodnocení zůstává, očekávání dalšího dílu též. 80 %.