Pan S.

Podtitul: Erotická zpověď

Mladá fronta - 2012
ISBN: 978-80-204-2621-5

Mladá fronta (2012) 978-80-204-2621-5 320

Erotická zpověď novodobé Lolity Ellie je osmnáctiletá Francouzka, která vede bezstarostný a povrchní život. Pak ale narazí na Pána, „starého“ pětačtyřicetiletého chirurga, s nímž ji spojuje záliba ve čtení a psaní erotických děl. Nejprve si vyměňují jen dopisy a esemesky, jejich vášnivý sexuální vztah pak pokračuje v hotelovém pokoji. Ellie barvitě vykresluje měsíce nedočkavého čekání, sexuální zážitky během tajných milostných schůzek i následující stručné telefonní hovory – bludný kruh, z něhož se marně snažila vymanit. (Založil/a: lera)

Emma Becker Emma Becker

Dumbicek
  3. 11. 2015, 10:29
Bohužel jsem měla co dělat abych tuto knihu vůbec dočetla. Hlavní hrdince bych řekla podle její lability rozhodně méně let. Ztrácela jsem se v tom co si myslí a co se opravdu stalo.
Londi
  7. 12. 2012, 14:55
Kniha není úplně špatná. Je v ní hodně sexu, semtam drogy... Ale nelíbila se mi jaksi zmatená dějová linie, nikde jsem nenašla, jak je možné, že hlavní postava se najednou ocitla v Berlíně, autorka občas skákala z události do události, takže čtenář později už ztrácel přehled, kolikrát hlavní postava vlastně spala s panem S. a co se stalo opravdu a co jen v mysli hlavní hrdinky... Celé to na mě působilo tak trochu neučesaně, očekávala jsem trochu víc. Proto dávám pouze průměrné hodnocení.
Dominika Nogová
  3. 1. 2017, 11:51
S touto knihou jsem měla opravdu velký problém. Začala jsem ji číst už před pár lety, odložila jsem ji tehdy asi na desáté straně. Dala jsem ji druhou šanci, ale musela jsem se překonávat. Kniha je opravdu špatně psaná, navíc i špatně překládaná. Občasné použití slova "kokotky" namísto "koketky" mne ještě pobavilo, horší bylo, že jsem často vůbec nevěděla, kdo zrovna vypráví/píše email, zda jde o přepis SMS, emailu nebo snad telefonní hovor. Za mne opravdu ne.