Pan S.

Podtitul: Erotická zpověď

Mladá fronta - 2012
ISBN: 978-80-204-2621-5

Mladá fronta (2012) 978-80-204-2621-5 320

Erotická zpověď novodobé Lolity Ellie je osmnáctiletá Francouzka, která vede bezstarostný a povrchní život. Pak ale narazí na Pána, „starého“ pětačtyřicetiletého chirurga, s nímž ji spojuje záliba ve čtení a psaní erotických děl. Nejprve si vyměňují jen dopisy a esemesky, jejich vášnivý sexuální vztah pak pokračuje v hotelovém pokoji. Ellie barvitě vykresluje měsíce nedočkavého čekání, sexuální zážitky během tajných milostných schůzek i následující stručné telefonní hovory – bludný kruh, z něhož se marně snažila vymanit. (Založil/a: lera)

Emma Becker Emma Becker

Dumbicek
  3. 11. 2015, 10:29
Bohužel jsem měla co dělat abych tuto knihu vůbec dočetla. Hlavní hrdince bych řekla podle její lability rozhodně méně let. Ztrácela jsem se v tom co si myslí a co se opravdu stalo.
Londi
  7. 12. 2012, 14:55
Kniha není úplně špatná. Je v ní hodně sexu, semtam drogy... Ale nelíbila se mi jaksi zmatená dějová linie, nikde jsem nenašla, jak je možné, že hlavní postava se najednou ocitla v Berlíně, autorka občas skákala z události do události, takže čtenář později už ztrácel přehled, kolikrát hlavní postava vlastně spala s panem S. a co se stalo opravdu a co jen v mysli hlavní hrdinky... Celé to na mě působilo tak trochu neučesaně, očekávala jsem trochu víc. Proto dávám pouze průměrné hodnocení.