Bílý havran

Poprvé vydáno celosvětově: 2009

BB art - 2012
ISBN: 978-80-7461-147-6

BB art (2012) 978-80-7461-147-6 328

Orm a muži z jeho přísežného bratrstva ve třetím díle Lowovy vikinské ságy bojují ve službách jarla Branda a pokoušejí se zapomenout na Attilův poklad. Ale pomstychtivý duch nebohé Hild jim chystá jiný osud. O Attilově hoře stříbra se doslechnou dva nebezpeční muži, Brondolf Lambisson, který má z Ormem nevyřízené účty, a jistý Klerkon. Tito dva se spřáhnou a unesou dva členy přísežného bratrstva, kteří je mají dovést k místu, kde poklad leží. Orm vyplouvá znovu na moře, aby své druhy zachránil. (Založil/a: al-ma)

Robert Low Robert Low
*??.??.1952

p.a.
  7. 2. 2014, 15:31
Orm je už etablován jako šéf přísežného bratrstva. To si získává nebezpečnou proslulost. Většina hlavních postav nám přežila a objevili se noví přátelé (Olaf Vraní kost) i nepřátelé. Děj je znovu přesunut na Balt a promrzlých ruských stepí. Znovu čtivé i poučné. Kvalitou srovnatelné s předchozími díly. 80 %.