Kdybys nebyla, vymyslím si tě

Kdybys nebyla, vymyslím si tě
Originální název: Kdybys nebyla, vymyslím si tě

Academia - 2009
ISBN: 978-80-200-1379-8

Academia (2009) 978-80-200-1379-8 212
Academia (2007)

Autor se ve své svěží próze tentokrát nevrací do dětství jako v knížkách Rodinný sjezd, To na tobě doschne nebo Udělej mi tichoučko!, ale nechává svého hrdinu prožívat citové bouře první lásky zároveň s nekonečnou nudou prvního zaměstnání, to vše pod vlivem atmosféry padesátých let minulého století. Zachycuje tuto dobu i vnitřní svět postav s vtipem a lehkostí, jež jsou pro něj typické a jež mu získaly trvalou oblibu u čtenářů. (Založil/a: Oskar)

ondrasek
  17. 1. 2014, 6:40
Další metody na získání holek:
...
Metoda konce - občasné zmínky o možné sebevraždě. Nevýhoda: touto metodou je třeba šetřit, v krajním případě musí člověk sebevraždu nakonec vykonat, aby nevypadal trapně.
:-)
dwarfik1
  29. 11. 2010, 19:54
Super čtení, opět ze života.Velice čtivá, těžko se od ní odchází. A tak trošku mi připomíná některé mé osobní vzpomínky.\r\nRozhodně stojí za přečtení a ode mě dostává pět hvězdiček.
Kat45
  24. 12. 2013, 5:56
Nemůžu říct, že jsem se v některých pasážích nebavil, ale jinak pro mě byla kniha jako celek zklamáním. Velmi slabý a nudný příběh nezachránily ani občasné vtipné glosy.