Laura a Robin za sedmero pračkami

Laura a Robin za sedmero pračkami Originální název: Laura a Robin za sedmero pračkami
Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Erika - 2012
ISBN: 978-80-7190-664-3

Erika (2012) 978-80-7190-664-3 128

Jací byste byli, kdyby vás odmala rodiče nechtěli a přenechali navždycky babičce, s kterou si nerozumíte? Jedenáctiletá Laura se kvůli tomu cítí méněcenná, s nikým se nepřátelí a uniká do vlastního světa. O prázdninách náhodou pozná divného kluka. Je to typ namyšleného frajera, s jakým by se za normálních okolností vůbec nebavila. Jenomže kluk ji sebere její nakreslenou kamarádku a jako výkupné chce něco tak neuvěřitelného, že Laura vůbec nechápe, k čemu mu to bude. Doví se to-a pak nastane situace, která je oba nechtěně spojí. Diky tomu se možná začne dívat na svět a lidi kolem sebe trochu jinýma očima… (Založil/a: Lauviah)

Nikolka001
  10. 3. 2014, 19:58
Velmi příjemná oddechová kniha, která nenadchne, ale ani neurazí. :) Doporučuji mladším čtenářkám. :)
veronikaS
  6. 12. 2014, 20:25
Útlá příjemná knížka,která potěší.Příběh mi ze začátku moc zajímavý nepřipadal ale pak jsem se do knížky tak pustila že jsem ji dočetla až pozdě v noci,jak jsem byla zvědavá, jak to s Robinem a s celou knížkou dopadne.U knížky jsem se bavila a připadala mi taková oddechová a milá.Jak už tu bylo psáno doporučuji spíše mladším čtenářům.Knize nakonec uděluji 4 hvězdičky.