Originální název: Chromosome 6

Knižní klub - 2007
ISBN: 978-80-242-1812-0

Knižní klub (2007) 978-80-242-1812-0 319
Ikar (1997)

Když Carla Franconiho, nechvalně proslulou postavu newyorského podsvětí, zastřelí neznámý zabiják, hodně lidem to zkomplikuje život - protože Franconi byl v době smrti pod policejní ochranou. Zmatek ještě vzroste, když Franconiho tělo záhadně zmizí z městské márnice dřív, než je provedena pitva. Tento drzý mafiánský kousek velice rozhořčí doktorku Laurii Montgomeryovou, ale jejího kolegu, soudního patologa Jacka Stapletona, celá aféra spíše pobaví ... (Založil/a: skjaninka)

lensha95
  17. 3. 2012, 22:08
Nejsem žádnej odborník a je mi celkem jedno jestli je odborná stránka věci přesná nebo směšná. Kniha se mi líbila a říkejte si co chcete. Mě se stejně líbí 95% knih od Cooka
škodnejtapír
  12. 10. 2011, 22:47
Od Cooka má nejoblíbenější. Děj se odehrává na zajímavých exotických místech, potkáme nějaké nové postavy, tradičně se řeší kam až jsou lidé ochotni zajít kvůli penězům a v této knize i kvůli zdraví, ale přece jen oproti ostatním Cookovým knihám je tahle odlišná a tím právě zajímavá.
haoken
  22. 4. 2011, 18:12
Tak trochu předvídatelné. Hlavní hrdinové se často chovají jako idioti a zbytečně se dostávají do situací, do kterých by se normální člověk nedostal. Vzhledem k tomu, že jsem molekulární biolog, tak i odborná stránka věci je často dost úsměvná.
cihla
  17. 1. 2014, 8:04
Mám knihy od tohoto autora ráda. Kniha má tah a nemá hluchá místa. Četla jsem lepší knihy, ale rozhodně nemohu říct, že by se mi tato knížka nelíbila.