Originální název: Mindbend

Knižní klub (2011) 9788024229577 224
Knižní klub (2005) 80-242-1521-7 223
Ikar (1997)
Ikar (1994)

Budoucí lékař Adam Schonberg velice miluje svou ženu Jennifer, členku newyorského tanečního souboru. Adam a Jennifer čekají dítě. A protože nemají peníze a s podporou rodičů nemohou z nejrůznějších důvodů počítat, přeruší Adam studia a přijme zaměstnání u farmaceutického giganta - firmy Arolen. Jennifer je přesvědčená, že na Julianově klinice, která má vynikající pověst, se jí dostane té nejlepší péče. To, že tuto nemocnici vlastní Arolen, vypadá zpočátku jako šťastná shoda okolností... Do té doby, než Adam začne tušit hrozivou pravdu o tom, jakého odporného zločinu se na jeho milované ženě dopouští lékař, jemuž ona bezmezně důvěřuje. Adam se pouští do pátrání na vlastní pěst, přičemž odhaluje zločin mnohem obludnější... (Založil/a: skjaninka)

Pend
  8. 7. 2016, 13:47
Typický Cook, pro mě spíše jeden z těch slabších. Souhlasím, že je to až moc afektované a přitažené za vlasy. Nedoporučuji těhotným.
Veronika
  15. 5. 2010, 15:54
Jedna z tých nevydarených kníh, napriek originalite témy. Prehnané, afektované a aj trošku na zamyslenie. Ale aj tak zle.
Elki
  4. 10. 2012, 17:49
Nic horšího jsem snad nikdy nečetla..nic jiného nechci dodat, je to výstižné, ale komentář musí mít sto znaků :)
Halogenka
  9. 8. 2015, 22:36
Ctive napsana kniha, ktera ma i tentokrat lekarskou tematiku. Farmaceuticka spolecnost hodla obsadit trh a cinnost lekarske verejnosti velmi zvlastnim zpusobem, ze ktereho az mrazi. Rozciloval me vztah Adama a Jen, protoze se brali navzdory nechuti jejich rodicu, ale behem jednoho dne se vztah v podstate rozpadl..utek z Portorika byl hodne nerealny..ale co my vime? Treba uz nekdo pracuje na Konforminu a nekde vyplouva lod podobna Fjordu... :-)
Londi
  17. 11. 2012, 20:00
Nečtěte tuto knihu, pokud zrovna čekáte dítě. Já jsem ji četla zrovna když jsem zjistila, že jsem těhotná a ujížděla jsem na vlně hormonů. Takže jsem chvílemi byla v depresi. Kdybych nebyla těhotná, kniha by se mi líbila. Pro někoho byl děj přehnaný a nereálný, toto já vůbec neřeším, řeším, jestli mě zaujala a je čtivá. Podle mne ano a ano.
zichisek
  12. 10. 2011, 17:28
Tato kniha mě z počátku zaujala,ale později mi přišla dosti přitažená za vlasy.Děj byl zbytečně přehnaný a absolutně nereálný.Tohoto autora mám ráda,ale touto knihou mě opravdu nenadchl.
cihla
  23. 4. 2014, 13:09
Jako všechny knížky od Robina Cooka je i tahle velmi čtivá. Děj rychle běží a tak se snadno začtete a jste zvědavý co bude dál. Rozuzlení je tak trochu scifi, ale já osobně mohu říct, že se mi knížka líbila.