Originální název: Godplayer

Knižní klub - 2007
ISBN: 978-80-242-1813-7

Knižní klub (2007) 978-80-242-1813-7 175
Ikar (1997)

Je mnoho způsobů, jak zemřít. V hypermoderní nemocnici se k nim přidává další - nejstrašnější ze všech Mladá lékařka Cassandra Kingsleyová oddaně miluje svého manžela Thomase, vynikajícího kardiochirurga, který jako první použil novou metodu operace a získal tím pocit, že je všemohoucí, protože rozhoduje o životě a smrti mnoha lidí. Obra pracují v bostonské nemocnici Memorial. Cassandru trápí dvě věci: v soukromí ji znepokojuje, že se její manžel hodně změnil, v nemocnici se zase nemůže vyrovnat se sérií záhadných úmrtí, jež už nelze pokládat za náhodu. Cassandra se pustí do hledání pravdy - a teprve tehdy začne poznávat pravý význam slova hrůza. (Založil/a: skjaninka)

VerenaLord
  29. 1. 2013, 3:52
Podle mě poměrně průměrné dílo, leč jako ostatní velmi čtivé. Námět poměrně neoriginální, ale přesto přenesený do jiného úhlu pohledu.
Veronika
  24. 5. 2013, 18:01
jedno z lepších Cookových diel, veľmi čitateľné s menším množstvom nezrozumiteľných lekárskych termínov a mrazivým - z jednej strany očakávaným - z druhej ani nie - rozuzlením.
cunicekb
  29. 12. 2012, 6:38
Vynikající dílo....kam až se genialita může zvrhnout....Naprosto tomu rozumím a mrazí mi z toho, protože to se může stát kdekoliv...
brano286
  19. 2. 2013, 22:39
Nemôžem povedať, že by ma lekárska tematika nadchýnala, ale po prečítaní tejto knihy možem povedať, že pravdepodobne som len doteraz nemal v ruke túto tému správne spracovanú. Určite to nebola posledná kniha, ktorú si od autora prečítam a túto jednoznačne odporúčam.