Originální název: Fatal Cure

Knižní klub (2013) 978-80-242-4177-7 352
Knižní klub (2006) 80-242-1739-2 301
Ikar (1998)
Ikar (1995)

Angela a David Wilsonovi jsou oba lékaři. Jejich život v Bostonu je plný stresu, neustálých honiček v práci a stísněných poměrů doma. Není divu, že když dostanou nabídku z hezkého novoanglického městečka Bartletu, láká je to z chaosu velkoměsta pryč. Bartletská nemocnice navíc nabízí lepší plat, pěknou přírodu okolo, výhodnou půjčku na koupi domu… je tedy rozhodnuto. Po čase se ale ukáže, že všechno není tak idylické, jak doufali ... (Založil/a: skjaninka)

VerenaLord
  29. 1. 2013, 3:56
Tomu říkám změna tématu - liší se od mnoha jiných typických děl Cooka a je příjemné se tím probírat.
Illaa
  15. 10. 2014, 18:23
Kniha mě příjemně překvapila, ze začátku jsem se děsila toho, že příběh bude postaven jen na úřednických pasážích. Nakonec se to velice slibně rozjelo, kniha byla vyprávěna z pohledu jedné rodiny, která se všem tajemstvím v nemocnici i v městečku snaží přijít na kloub. Vysokou úroveň si kniha udržela až do konce. Dávám čtyři hvězdičky a určitě si od Robina Cooka přečtu další knihy.