Pátrání

Originální název: Valentine's Resolve

Triton - 2012
ISBN: 978-80-7387-566-4

Triton (2012) 978-80-7387-566-4 304

David Valentin je už tři roky v nuceném vyhnanství, odříznut od svých přátel a spojenců ve válce proti Karanům. Nic mu však nezabrání, aby se nepouštěl do dalších bojů i bitev s démony. Stará přítelkyně Duvalierová ho přivede zpět k Jižnímu velení, kde se Valentin dozví, že všichni Osévači, spojenci lidí v celoplanetárním konfliktu, zmizeli. Bez jejich pomoci nedokáže lidstvo čelit Rozparovačům ani dalším nepozemským formám života. Aby je Valentin mohl osvobodit, čeká ho nelehký úkol. Současně musí skrývat a tajit malého Blakea, Rozparovače, který Valentina považuje za svého otce… (Založil/a: lera)

E. E. Knight E. E. Knight
*07.03.1965

Richie
  21. 1. 2013, 14:23
Příběh Davida Valentina, elitního zabijáka karanských upírských vládců i jejich nejsilnějších přisluhovačů - Rozparovačů, pokračuje další dobrodružnou misí. Ani v šestém díle ságy Knight neztrácí vysokou úroveň a stále příběh obohacuje novými prvky. Je to vynikající čtení na pomezí hororu a scifi.
Very.N
  13. 10. 2015, 9:11
A je tu konec... Těžce se loučím s Davidem Valentinem, byl to velice sympatický a inteligentní hrdina, který se nevyvaroval lidských chyb. Možná jsem čekala, že autor "vytříská" z posledního dílu mnohem víc, ale i tak dávám pět hvězd, ač jsem si poslední díl představovala (naivně) trochu dramatičtěji a akčněji. Ale že by to sebou přinášelo možnost dalšího pokračování? :-D