Zrozena k smrti

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Domino - 2012
ISBN: 978-80-7303-709-3

Domino (2012) 978-80-7303-709-3 452

Doktorka Kacey Lambertová dobře ví, že je nápadně podobná jisté herečce z béčkových filmů, vždyť jí to často lidé předhazují. Zpráva o tom, že herečka byla zavražděna, s ní proto docela otřese, ale ani ve snu by ji nenapadlo, že tato děsivá událost bude mít pokračování – a že se promítne i do jejího života. Když je po několika dnech přivezena na jednotku intenzivní péče mladá učitelka, která se Kacey také nápadně podobá, stále ještě to vypadá jako podivná shoda náhod. A pak žena zemře a při pitvě jsou v jejím těle nalezeny stopy po jedu… A zatímco se policejní vyšetřovatelky Alvarezová a Pescoliová marně snaží najít motiv vraždy, Kacey začíná tušit, že mezi mrtvými ženami existují jisté spojitosti – a že jedno z těch pojítek by mohlo vést i k ní. Je to jen výplod jejího strachu, anebo má oprávněný důvod k obavám? Co když je i ona na seznamu příštích obětí vraha, který je stále drzejší a brutálnější? Co když i ona byla podle jeho vyšinuté mysli zrozena k smrti? (Založil/a: lera)

Illaa
  18. 9. 2014, 16:27
Mně se kniha tedy moc nelíbila. Téměř vůbec jsem nebyla vtažená do děje. Hlavní zápletka se mi zdála přitažená za vlasy a stále jsem čekala, že se objeví něco, co mě posadí na zadek. Ale to se nestalo, děj pořád běžel takovým líným tempem a určitě nemůžu říct, že bych byla napnutá jako špagát, spíše jsem se nudila. Kniha byla rozsáhlá a téměř pořád o tom samém, žádné překvapení se tam neodehrálo.
minkar
  22. 1. 2016, 8:45
Ja Lisu proste muzu, je pravda, ze knihy jsou jak pres kopirak. Zapletka mi byla jasna uz po precteni anotace na obalce knihy, pak uz se jen procist k zaveru, kdo tedy zeny vrazdi a "proc". Konkretne tuto knihu bych radila k Lisy prumeru, nenadchne, ale rozhodne jsem ji neodlozila bez docteni.