Dukanova dieta

Dukanova dieta

Podtitul: Jak rychle a přitom trvale zhubnout

Originální název: Je ne sais pas maigrir

Noxi - 2012
ISBN: 9788081110948

Noxi (2012) 9788081110948 298

Pokoušeli jste se již mnohokrát zhubnout, ale k ničemu to nevedlo? Francouzský odborník na výživu nabízí jednu z nejúčinnějších, léty praxe ověřenou dietu, která vás konečně uspokojí! Je založená na bílkovinách, přírodních proteinech, a podmínkou úspěšnosti je dodržení čtyř po sobě jdoucích fází - ofenzivní – čisté bílkoviny, jež vedou k rychlému úbytku tělesné hmotnosti - alternativní – střídání bílkovin a zeleniny v poměru 1:1 - fáze konsolidace – povoleny jsou i další potraviny - fáze definitivní stabilizace – proteinový čtvrtek + chůze do schodů + tři polévkové lžíce ovesných otrub Ve své knize nabízí zajímavé tipy, recepty a jídelníčky, v nichž nezapomíná ani na chuťové buňky. (Založil/a: Artep524)

Morsie
  18. 4. 2013, 13:03
Řekněte, kdo byste nechtěli zhubnout? No dobře, plno lidí třeba ne, ale pak je hodně lidí kteří ano, a pro ty je Dukanova dieta jako stvořená! Knížka je velice poučná, přesto se ale dobře čte a co víc, poradí vám! Já nemám nijak velké problémy s váhou, ale moje švagrová ano. Když jsem ale viděla ty výsledky, které díky téhle knížce dokázala, musela jsem si ji přečíst také - hrozně mě totiž zajímalo, čím to vlastně je? No ono je to dost jednoduché! Doporučuju tuhle knížku všem! Ne jen těm, co jsou trochu otylejší, ale klidně i těm hubeným, každý se přece může poučit a něco dozvědět... popřípadě pak poradit svému tlustému kamarádovi. Tahle knížka rozhodně nepatří mezi ty rádoby poučné a o dietách, kde vám jen řeknou, že moc jíte...