Jednoduše buďte šťastní

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

ANAG - 2012
ISBN: 978-80-7263-745-4

ANAG (2012) 978-80-7263-745-4 224

Pierre Franckh ve své nové knize ukazuje cestu, jak může každý člověk posílit svůj charakter, nově definovat hodnotový systém a vystoupit z nekonečného kolotoče negativních myšlenek a emocí. Radost, láska, štěstí – to jsou základní lidské potřeby. 7 klíčů k lehkosti bytí může odemknout dveře k takovému životu, jaký si přejí všichni: proces vytvářející radost – sobě samému a svým blízkým. Pierre Franckh podporuje myšlenku, že abychom byli šťastní, musíme pro to sami něco udělat, a má dostatek zkušeností, aby každému umožnil najít vlastní cestu ke štěstí. Proto je jeho kniha plná návodů. Autor poskytuje mnoho podnětů pro lepší poznání vlastních postojů a jejich přijetí jako základu k novému uspořádání života. Cenná podpora pro všechny, kteří hledají radu a ještě nevzdali naději na to „být jednoduše šťastní“. Štěstí se totiž může naučit každý. (Založil/a: trpaslyk)

Ruffy
  17. 11. 2012, 11:08
Podle mě velmi dobrá kniha! Takových to je na trhnu nespočetné množství a mě se do rukou dostala právě tato! Přečetla jsem ji jedním dechem - teď už stačí jen začít aplikovat! :)