Vypoťte své modlitby

Originální název: Sweat your prayers

Maitrea - 2012
ISBN: 978-80-87249-29-1

Maitrea (2012) 978-80-87249-29-1 297

Mezinárodně uznávaná pohybová a divadelní umělkyně Gabrielle Roth v knize přináší průlomové vhledy, založené na celoživotní výuce osobního a duchovního vývoje, jež nám mají pomoci rozvinout vlastní extatický potenciál.

Kniha je průvodcem pěti univerzálními rytmy, které jsou katalyzátorem hlubinného pohybu naší duše. Každý z nich je praktickým nástrojem probouzení, který nám umožní tančit na hraně, překračovat hranice a transformovat utrpení v umění a umění v uvědomění. PLYNUTÍ je rytmem ženských mysterií. STACCATO zkoumá mužská mysteria. CHAOS nás všechny vyzývá k integraci těchto principů do proudu naší osobní energie. LYRIKA je rytmem transu a seberealizace. V KLIDU, matce všech rytmů, hledáme útočiště v prázdnotě, která se nachází v každém z nás. Kniha Vypoťte své modlitby je plná užitečných, provokativních a praktických instrukcí, nabízí zcela nový pohled na architekturu duše a odhaluje prosté a zároveň hluboké metody integrace duchovní praxe do každodenního života. (Založil/a: al-ma)

Gabrielle Roth Gabrielle Roth