Domov je místo, odkud Tě nevyhodí...

Domov je místo, odkud Tě nevyhodí...
Poprvé vydáno celosvětově: 2006

Epava - 2006
ISBN: 80-903799-0-7

Epava (2006) 80-903799-0-7 128

Jedná se o příběh pěstounské rodiny,MUDr.D.Zezulová popisuje svůj život s dětmi, které si vzala do péče z dětských domovů. (Založil/a: JaninaV)

Dagmar Zezulová Dagmar Zezulová
*17.09.1964

Keatin
  2. 11. 2012, 19:11
Skvělá reflexe toho býti pěstounem, pěstounskou rodinou. Dagmar Zezulová napsala knihu o vážných věcech odlehčeně a tak, že z toho člověk pochopil, jak je to náročné vychovávat dítě, které si prožilo svá osobní hoře. Jasně, nikdy člověk na základě knihy nebude vědět, co to vše obnáší, že je to těžké, že ví, jak na to, nicméně ...vážím si všech, kteří se do toho pustí.

---------------------

Ještě jsem si vzpomněla na velice podařenou situaci. Autorka knihy společně se svým manželem byla na psychologickém vyšetření, kde se jich ptali, zda se jejich bilogičtí synové perou. Na to odpověděli, že se spíše pošťuchují. :) Když se na totéž zeptali synů, tak odpověděli, že se neperou, spíš se pošťuchují. A na otázku, kdy se naposledy pošťuchovali, odpověděl jeden ze synů: "Pošťuchovali jsme se naposledy včera, to jak na mě vzal Danek baseballovou pálku." :D Jsou to prostě zlatíčka. :)
V.A.
  3. 2. 2013, 14:39
Opravdu zajímavá knížka. Sice trošku zkratkovitá, protože autorka vycházela především ze svých článků a poznámek, ale i tak zajímavý pohled pod pokličku jedné pěstounské rodiny.
Petra Terezie
  9. 10. 2016, 16:17
Moc hezke ve sve uprimnosti a jednoduchosti, zaroven ctive a poutave napsane. Opravdu vydarena povidkova kniha o pestounstvi a detech.
JaninaV
  22. 6. 2012, 21:42
Krásná, lidská knížka.Kéž by lidí jako je paní autorka bylo víc.