Oheň

(Založil/a: Varden)

Petr Albl Petr Albl

haoken
  11. 12. 2013, 20:07
Takže, otevírám ve čtečce knihu Oheň od jakéhosi Petra Albla - docela české jméno, googlím a aha, je to Čech. Koukám, že knížka má přes 300 stránek - přečtu prvních pár a už mám oči v sloup - samý zmasakrovaný mimozemšťan, odkapávající sliz a rozcupované tkáně. Tak si říkám "sakra, 300 stran konin ve stylu Warhammer". Čtu dál a ejhle! Dámy a pánové, tohle je jedna z velice dobrých scifi knížek, které jsem za velmi dlouhou dobu četl a troufám si říct, že se možná zařadí i mezi jednu z mých oblíbených. Nebudu popisovat děj, ten je zajímavý a originální. Zcela smekám před nápadem na gravitační beranidlo. Mám k dispozici i další autorovi knížky, takže až budu otevírat další, tak to už nebude knížka od jakéhosi Petra Albla, ale od PANA PETRA ALBLA.
kozan
  18. 11. 2012, 16:16
Kniha je čtivá. Navíc je k dispozici zdarma (čest autorovi). Občas mi vadily šroubované dialogy. Celkově se ovšem jedná o docela dobrou knihu s poměrně neobvyklým a oroginálním námětem. Doporučuji, tedy pokud jste fandou žánru.