Problémy nejen s láskou

Problémy nejen s láskou

Albatros - 2011
ISBN: 978-80-00-02829-3

Albatros (2011) 978-80-00-02829-3 200

Silvie prožívá první lásku ve Skotsku, kde pracují její rodiče. Ti náhle coby geologové odjíždějí do jiné země a Silvie se má vrátit k prarodičům do Čech. Nechce se jí, ztratí svou lásku, školu, rodiče budou daleko, navíc má pocit, že babička s dědou o ni nestojí. A z vlasti je už přece jen přes deset let. Nakonec ale jede a u prarodičů ji čeká šok: Silvie už u nich bydlí! Jak je to možné? Vždyť Silvie je ona! Prarodiče ji dlouho neviděli a nevěří jí. Silvie je zoufalá a je na všechno sama. (Založil/a: lera)

Věra Řeháčková Věra Řeháčková
*14.08.1950

Kůstka
  4. 5. 2013, 14:38
Fůů, už ani nevím, proč jsem tohle vlastně četla. Asi jsem chtěla něco oddechového, ale vlastně jsem si u toho moc neoddechla. Přišlo mi, jak kdybych četla slohovku na téma Moje prázdniny u babičky a dědy. Slova se pořád opakovaly, věty se pořád opakovaly, děj byl předvídatelný skoro hned ze začátku, chtělo se mi v té knížce škrtat a opravovat, přišlo mi, že bych některé věty dokonce napsala líp! :D Jsem už asi vážně zvyklá na něco úplně jiného a to je vlastně dobře.