Záhada Pavoučího domu

Albatros - 2007
ISBN: 978-80-00-01851-5

Albatros (2007) 978-80-00-01851-5 198
Albatros (1995)

Prázdninová dobrodružství čtyř dětí ve starém opuštěném domě.
První kniha slavné série „Záhad“ nás zavede na anglický venkov, kde parta nerozlučných přátel prozkoumává tajemný zpustlý dům, obrostlý břečťanem. Zprvu se zdá, že v domě se daří jen pavoukům, ale je opravdu opuštěný? Proč jsou z něj slyšet podivné zvuky? Sourozenci Roger s Dianou, jejich bratranec Pajda a kamarád Barny se rozhodnou záhadě přijít na kloub. Kniha s nečekaným rozuzlením se čte jedním dechem! (Založil/a: Rakohammas)

Enid Blyton Enid Blyton
*08.08.1897 - †18.11.1968

VerenaLord
  29. 1. 2013, 19:42
Velmi hezká kniha, zajímavá záhada a krásně popsaná atmosféra i postavy. Rozhodně se k ní zase jednou vrátím, třeba na dlouhých a nekonečných přednáškách;)
honzik10
  17. 7. 2013, 22:00
Hezká knížka. Pěknej příběh, ale rozdíl mezi touhle knížkou a ostatníma je minimální. Ale i tak dávám čtyři hvězdy.
Yggdrasil
  26. 6. 2014, 7:52
Moje první kniha od Enid, pamatuji si, jak jsem pak došla do knihovny a stála u oddílu s písmenem B, abych se domů odnesla její další knihy - co možná nejvíc.
Možná, že zrovna u téhle knihy se u mne zrodila má vášeň pro tajemno, které postupně vygradovalo v závislost na detektivkách/thrillerech/hororech :)
Faith
  4. 11. 2012, 11:39
Narazila jsem na ni dneska, velmi pěkná kniha :D Až budu mít čas, rozhodně si ji znovu přečtu!:) Pár let jsem ji neviděla, třeba mě znovu nadchne.
kat
  16. 1. 2011, 21:20
Jako malá jsem tyhle knížky milovala. Pro menší děti je to určitě krásné čtení a vřele ho doporučuji. Vůbec všechny knížky od paní Blytonové jsou pro děti skvělé.
Aneta
  6. 7. 2011, 8:54
Knížky od Enid Blyton jsou ideální pro děti. Zavedou člověka do jiného světa a autorka je píše tak úchvatně, že Vás pohltí děj a ať už Vaši mysl trápí cokoliv, zcela to vypustíte a jen přemýšlíte nad danou "záhadou". Záhada pavoučího domu je podle mne knihou nejpovedenější.
adinekmit
  17. 4. 2011, 13:57
Pořád mám ráda knížky od Enid Blytonové.Jsou to skvělá dobrodružství a také s nimi jde aspoň na chvíly zapomenout na realitu.Je to perfektní možnost trávení volného čadu.