Dragon Age: Rozštěpení

Dragon Age: Rozštěpení

Fantom Print - 2012
ISBN: 978-80-7398-177-8

Fantom Print (2012) 978-80-7398-177-8 368

Mezi mágy a církví panuje napětí. Poté co bylo krvavě potlačeno povstání mágů, jsou čarodějové v podstatě uvězněni v Bílé věži, srdci templářské moci.

Nestálá rovnováha je však náhle neodvratně narušena. Chodbami věže se plíží tajemný, neviditelný vrah, který mágy likviduje. A k tomu všemu je spáchán neúspěšný atentát na nejvyšší představitelku církve. Podezření padne mimo jiné na čaroděje Rhyse, který jediný zná identitu skutečného vraha mágů. Aby prokázal, že s atentátem ani s vraždami nemá nic společného, a zamezil spekulacím, že praktikuje nebezpečnou krvavou magii, přidává se Rhys neochotně k výpravě do západních pustin. Tam nejenže odhalí víc, než kolik čekal, ale také navždy změní osud všech mágů. (Založil/a: lera)

David Gaider David Gaider
*1971

Bruffie
  14. 2. 2016, 21:10
Obsahuje spoiler spoiler Vzpomínky Wynne z mládí mě totálně dostaly... Mágové jsou zajímavá skupina a vztah s templáři je opravdu složitý.
Líbilo se mi moc, doporučuji, hlavně těm, kdo znají hru a rádi se vrací na oblíbená místa.