Norsko

Norsko

Computer Press - 2010
ISBN: 978-80-251-2218-1

Computer Press (2010) 978-80-251-2218-1 532

Cestovatelský průvodce zaměřený na individuální turistiku po Norsku. Obsahuje 21 plánů měst a map a 191 barevných fotografií, tipy co v Norsku navštívit s přesným popisem a webovými stránkami, ubytování od luxusních hotelů po kempy, historii, kulturu, jazyk (včetně malého slovníku). (Založil/a: Bulva)

ilon-a
  8. 8. 2013, 10:25
Tenhle průvodce je možná zbytečně až moc obsáhlý - autor popisuje skoro každý metr čtvereční týhle země - z čehož vznikla opravdu bichle a kdo se s tim má tahat... Avšak mapy a praktický informace jsou hodně užitečný, zejména pak seznamy ubytování všeho druhu. Bohužel ale jak je kniha 3 roky "stará", tak spoustu informací už neplatí, hlavně pak ceny se o dost zvedly...
Nelda
  22. 9. 2016, 11:17
Knihy o Norsku jsem si půjčila tři, ale tahle byla jediná, ve které jsem našla podrobnější informace. Všem kdo plánují návštěvu Norska vřele doporučuji k prostudování.