Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Je nejvyšší čas

90%
5 2
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Je nejvyšší čas
Autor:

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Nejnovější vydání:
PRAGMA - 2012
ISBN: 978-80-7349-313-4
Počet stránek: 328
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
PRAGMA (2012) 978-80-7349-313-4 328

Co je třeba udělat, abyste dosáhly finanční svobody Kim Kiyosaki svébytným a osobitým stylem projevuje svůj jasný postoj k potřebě nalézt odvahu, zbavit se strachu a získat sebevědomí – což jsou základní stavební kameny – k dosažení vysněných finančních cílů. Kim v knize popisuje skutečné příběhy o podnikání a investování, jak svoje vlastní, tak ostatních žen, které vás budou inspirovat, povzbudí a překvapí vás. Kniha JE NEJVYŠŠÍ ČAS! je výzvou pro všechny čtenářky, aby se seznámily s tím, jakým osobním výzvám tyto ženy čelily, jaké byly jejich nezdary, čím vším procházely a jak nakonec zvítězily – seberte tedy odvahu a začněte jednat – a dosáhněte finanční nezávislosti, kterou si zasloužíte. (Založil/a: Artep524)

(více)  

Štítky

více  
Kim Kiyosaki Kim Kiyosaki

Další díla
Zobrazit další díla autora  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Naevius
100% 100% 100% 100% 100%
  24. 8. 2015, 11:55
Kim Kiyosaki se podařilo napsat úžasnou knížku plnou rad a tipů do startu podnikání a hlavně rad, jak se zbavit toho věčného svazujícího kolotoče jménem zaměstnání. Uvádí srozumitelné dělení investic a celý ten chaotický podnikatelský svět shrne do srozumitelných a jasných vět. Knížka je psaná humorným a hlavně prostým jazykem. Uvádí zde i příběhy čtenářek, které si nechali poradit jejími radami, zda se jim to povedlo či ne a jakých chyb se dopustili. Kim apeluje hlavně na sebevědomí jedince a strach z neznáma, který nutí lidi dělat novodobou otročinu.
Je to zatím druhá knížka Kim Kiyosaki a dle mého názoru je o dost lepší než první (Bohatá Žena). Ráda se k ní často vracím pro rady. ;-)