Lovci monster s.r.o.

Poprvé vydáno celosvětově: 2007

Fantom Print - 2012
ISBN: 978-80-7398-178-5

Fantom Print (2012) 978-80-7398-178-5 400

Tým nováčků byl narvaný v přecpaném suburbanu na zadních sedadlech. Holly nás začala označovat za tým duhové koalice, protože jsme měli jednu bělošku a k tomu černocha, asiata a míšence. Ke splnění vlhkých snů všech liberálů nám už chyběla jenom lesbička a chlápek na vozíčku. (Založil/a: Artep524)

Larry Correia Larry Correia
*1977

Very.N
  24. 10. 2016, 19:21
Na rozjezd dobrý... Určitě bych to nesrovnávala s Kulhánkem, tam ta krev z knížky stříká víc, dál a asi i častějc, ale zase musim uznat, že tohle byl první díl a velkou část knížky zabere příprava Zeda na menší škádleníčka s potvůrkama.
Ony ty potvory tady jsou trochu víc "potvorovitější". Zabít jednu mrchu dá fakt hodně zabrat a zbrojní společnosti si musí díky LM mastit kapsy.
Nudily mě sny (ač jsou zde důležitý, mě prostě nudí všude... Asi nějaká nová fobie), bavily mě drsný řeči namástrovanejch týpků a tým LM je dost sympatická partička. Takže hurááá na další díl.
dvormart
  25. 2. 2016, 13:20
jo jo je příjemné vědět že Kulhánek a Žamboch jsou autoři světového formátu, Correia je totiž stejně dobrej jako oni. Owen Pitt, Julie, Harbinger , Holly, Skippy a Hind .

hladass
  16. 10. 2016, 21:23
Vzhledem k vysoce kladným ohlasům, jsem měl dosti vysoká očekávání, která Lovci monster s.r.o. naštěstí naplnili... Multižánrová akční jízda plná rozličných monster, sympatických postav a kupy krve utekla jako voda a nezbývá mi, než okamžitě otevřít druhý díl... Jo a uživatel tomdra by za spoiler potřeboval upravit úsměv baseballovou pálkou...
tomdra
  14. 8. 2013, 8:55
Super, super a ještě jednou super kniha. Moc mě ten příběh bavil. Po první smrti Owena jsem mysle, že je konec, ale nebyl. Už se těším na druhý díl.
adevr
  29. 3. 2013, 8:02
Pro milovníky akční fantasy a rozličných nadpřirozených potvor je to kniha hodná doporučení. Stránky jsou tak natřískány dějem že se nudit určitě nebudete.
A pro milovníky romantiky v knize vzniká hezký vztah, jež se bude dozajista v dalších chystaných třech pokračováních zajímavě rozvíjet. Samozřejmě na pozadí stříkající krve, ektoplazmy, ichoru, drcených kostí a rozbitých chitinových skořápek.
Už se těším na další díly... :)
zelvicka
  4. 7. 2016, 13:40
Dekuji tomdrovi za super spoiler... :/ Knížka je bezvadná, svižná, hlavní hrdina je tvrďák a tak vůbec :) správná řezačka
citroon5
  16. 4. 2014, 12:28
Kniha je ve svém žánru skvělá,ale ti ,kteří nejsou na upírské či fantasy romány,ať čtou raději něco jiného,neboť tahle kniha rozhodně není pro každého.
Ovšem fanoušek žánru si na ní smlsne :-)
Některé kapitoly jsou tak napěchovány akcí,že jsem si je četl hned několikrát,některé,abych to všechno pobral a některé ,jen abych si je znovu prožil,jak mne bavily.
Nechce to číst honem,honem,ale jen tak lehce nechat děj plynout,a pomalu si to užívat.
Rozhodně to nebude na jeden večer.
...a ještě mi dovolte malou citaci z knihy (já prostě musel) :-) : Sam vyplivl na zem chuchvalec sežvýkaného tabáku."Susan,zaživa jsi byla zatraceně skvělá ženská,ale radši si nechám vyš.kat p.del bandou nadrženejch syfilitickejch dikobrazů, než abych se přidal k tvý zasraný hipísácký nemrtvý rodině, ty jedna vychrtlá vymaštěná upíří šlapko." Zdravou rukou si pročísl knír. "Dřív zamrzne peklo, než budeš mít odvahu přijít si pro jedinou kapku červený americký krve Sama Rodgera Havena, ty křivohubá shnilá opičí haldo sraček" :-DDDD no není to nádherný ??? :-D
tequilaking
  29. 12. 2012, 12:17
Hodně podobné Kulhánkovi nebo Žambochovi - povedená vyvražďovačka fantasy příšer. Příznivcům žánru doporučuju:)
Simferopol
  18. 2. 2015, 1:02
To byla jízda, z tohoto žánru je Larry Correia naprostá špička. Kniha je nabušená akcemi plnými krve, poletujících končetin a širokého spektra monster co se snaží si podmanit náš svět. Nudit se rozhodně nebudete.