Ufo

Ufo

Podtitul: A přece létají. Nejnovější fakta, poznatky tajných služeb a inteligence z kosmu

Originální název: UFOs - Sie Fliegen Noch Immer: Neueste Fakten, das Wissen der Geheimdienste und die Intelligenz aus dem All

Knižní klub - 2012
ISBN: 978-80-242-3383-3

Knižní klub (2012) 978-80-242-3383-3 192

Mizejí lidé, nacházejí se mrtvoly bez krve, zvířata jsou mrzačena, UFO padají. Nějakou dobu bylo okolo hádanky neznámých létajících objektů v médiích ticho. Avšak v poslední době explozivně narůstá množství dramatických setkání s UFO a jejich posádkami. Paralely k velkým vlnám pozorování padesátých let 20. století jsou více než zřetelné. Autor v této knize uvádí řadu dosud nezveřejněných případů a dokládá, že fenomén UFO je všudypřítomný i v 21. století. Okolo nás se dějí dramatické věci a je nejvyšší čas, abychom poznali, co se kolem nás děje, jinak jsme vydáni mimozemšťanům na milost a nemilost. (Založil/a: Artep524)