Kočka, která měla 60 vousků

Kočka, která měla 60 vousků Originální název: Cat Who Had 60 Whiskers

Moba - 2010
ISBN: 978-80-243-3644-2

Moba (2010) 978-80-243-3644-2 192

Celé Moose County je na nohou kvůli ohromnému dědictví starých zámožných rodin. Pouze Koko ví, co se stalo, nechce však nic prozradit. Jim Qwilleran si myslí, že je to tím, že Koko má více vousků než obyčejné kočky. Po nějaké době navíc záhadně vyhoří seniorské centrum Old Hulk a dochází i k dalším zajímavým událostem: mladá žena umírá na včelí bodnutí a Qwilleranova přítelkyně Polly odjíždí do Paříže, kde se rozhodne zůstat. Krom toho je Qwilleranovo milované obydlí zničeno požárem... (Založil/a: skjaninka)

togaf
  2. 8. 2013, 11:56
Tak musím říct, že kvalita Kočičí krimi šla rapidně dolů, 3* dávám jen z nostalgie. A opravdu mě vytočila anotace na tento díl! V posledních 3 nebo 4 knihách se prakticky nic neděje, a když už se objeví Velké Překvapení, tak to milá redakce vybreptá. Ach jo. Ale Koko a Yum Yum mi budou chybět, s ostatními z Utopie, pardon z Moose County, se loučím docela ráda.