Synové Ellyrionu

Originální název: Warhammer: Sons of Ellyrion

Polaris - 2012
ISBN: 978-80-7332-189-5

Polaris (2012) 978-80-7332-189-5 328

Ulthuan se země na pokraji zkázy. Černokněžný král Naggarothu vede svoje vojsko proti elfím obráncům Lothernu, zatímco čarodějnice Morathi pochoduje v čele nezadržitelné armády temných elfů na Ellyrion. Zlu čelí největší válečníci doby: král Finubar, princ Imrik, Tyrion a Teclis, ale osud Ulthuanu zůstává na bedrech dvou bratrů, kteří musí bojovat za odpuštění a příležitost bránit svůj domov. Elfí ostrov plane válkou, ale padlí vládcové Naggarothu nehladoví jen po vítězství v boji; chtějí Ulthuan úplně zničit, stejně jako pradávné tajemství v jeho srdci. Pokud vznešení válečníci z řad elfů nepřemůžou své temné bratrance, čeká je totální vyhlazení…

zdroj: www.legie.info (Založil/a: Vlkodav)

Graham McNeill Graham McNeill
*1971

ave
  27. 8. 2012, 12:27
Knihu jsem přečetla, neboť mě zajímalo, jak to s postavami dopadne. Avšak není to kniha, ke které bych se vracela. Hrozně se zde pletou jména postav, začínají stejnými písmeny a skoro stejně zní. Je to pak nepřehledné.