Jednou a navždy

Baronet - 2010
ISBN: 978-80-7384-350-2

Baronet (2010) 978-80-7384-350-2 400
Baronet (2003) 80-7214-536-3 395

Victoria Seatonová žije s rodiči a mladší sestrou v americkém městečku Portage a miluje svého přítele z dětství Andrewa. Rodiče však při tragické nehodě zahynou a obě dívky musí odjet k příbuzným do Anglie, navíc každá do jiné rodiny. Victorii si vezme na vychování vévoda z Athertonu, neboť usoudí, že dívka bude ideální manželkou pro jeho synovce lorda Jasona Wakefielda. Victoria však sňatek s Jasonem, který se po zkušenostech z prvního manželství stal cynickým a nesympatickým člověkem, neustále odmítá, ačkoli k němu pociťuje vzrůstající náklonnost. Oběma mladým lidem však trvá příliš dlouho, než k sobě najdou cestu a jeden druhého přesvědčí o své lásce. Když se jim to konečně podaří, už je možná pozdě… (Založil/a: Martina)

Bloodym
  10. 12. 2013, 12:52
Tuhle knihu jsem si prohlížela v Neoluxoru, na chvíli si s ní sedla a pak jsem skončila tak, že jsem ji měla přečtenou ani nevím jak. Autorka jako vždy překombinovala děj, ale takovým způsobem, že jsem se v příběhu ztrácela. Špatně vyložila vztahy vedlejších postav. Hrozný zmatek.