Deset polibků

Originální název: Ten Ways to Be Adored When Landing a Lord

Ikar - 2012
ISBN: 978-80-249-1894-5

Ikar (2012) 978-80-249-1894-5 400

U dveří lady Isabel Townsendové klepe další muž, a to znamená jediné – otec jí prohrál v kartách. Zase! Když se však dozví, že to bylo naposledy, nevnímá lady Isabel jeho náhlou smrt jako bůhvíjaké vysvobození – pravidelné návštěvy rozdychtěných domnělých snoubenců, nárokujících si jak její ruku, tak neexistující věno, patří k těm z menších starostí jejího života. Ani lord Nicholas St. John nemá o zájem opačného pohlaví nouzi. Dříve ho snad i sám iniciativně vyhledával, ale od chvíle, co ho populární ženský magazín Perly a peleríny veřejně označil za jednoho z nejpřitažlivějších svobodných mládenců v Londýně, před ním musí doslova utíkat. Když se tedy naskytne příležitost odjet z Londýna (a jen tak mimochodem pomoct příteli najít jeho sestru), neváhá lord Nicholas ani minutu. Že ho tento útěk před ženami – tedy pardon, pátrání – osudově zavede přímo k lady Isabel, přece nemohl tušit. (Založil/a: lera)

Sarah MacLean Sarah MacLean
*1978

Evelýny
  11. 10. 2015, 12:18
Zazmatkovala jsem v knihovně a tuto knihu jsem si vybrala omylem a když jsem ještě k tomu zjistila, že se jedná o ,,historickou romanci" ( tento žánr opravdu nemusím ), byla jsem přesvědčená, že tentokrát nedočtu. Omyl! Dočetla jsem na jeden zátah a ke konci jsem ve svém hodnocení přidala jednu hvězdu navíc. Krásně jsem si ,,vymyla mozek" :-) Bohužel, k ničemu jinému se kniha nehodí, ale mě - kupodivu - nerozčilovala.
locin
  12. 10. 2016, 13:00
Osobně mě tedy moc mrzí, že další knihy od této autorky již nebyli vydány jelikož její styl psaní se mi opravdu moc líbí.