Jak ulovit muže

Poprvé vydáno celosvětově: 2003

Wist
ISBN: 80-8049-349-9

Wist 80-8049-349-9 150

Mladičká Annetta Longová, sebevědomá půvabná dívka, tráví dovolenou se sourozenci a rodiči v Severní Karolíně. S mladší sestrou si nejsou podobné ani vzhledem, ani povahově. Zatímco Annetta je rozhodnutá, jakmile potká toho pravého, udělat všechno pro to, aby ho získala, Marsha odevzdaně čeká, až se objeví její princ na bílém koni.

Když jednoho dne Annetta spatří u bazénu atraktivního třicátníka, bušení srdce jí prozradí, že je to ON. Vezme do rukou otěže osudu a rozhodí sítě na všechny strany.

Jenže jak už tomu v životě bývá, z lovce se někdy stane kořist... (Založil/a: PeťkaW.)

PeťkaW.
  23. 11. 2012, 21:11
Knížku jsem dostala asi jako čtrnáctiletá k Vánocům. Sedla jsem si k ní hned ten večer a za hodinu a půl ji měla přečtenou. V té době se mi strašně líbila. Teď pochopitelně s odstupem času (a věku) vidím chyby, které jsem předtím neviděla. Taky mám mnohem víc načteno a na literaturu kladu o něco větší nároky. Jako oddechovka to ale bylo dobré a vždycky, když knížku vidím v knihovničce, vzpomenu si na ony Vánoce. Kvůli sentimentální hodnotě tak hodnotím 3+.