Žár

Poprvé vydáno celosvětově: 2009

Domino - 2012
ISBN: 978-80-7303-735-2

Domino (2012) 978-80-7303-735-2 312

Georgina nese rozchod se spisovatelem Sethem jen velmi těžce. Propadá starým zlozvykům a nesmrtelní kamarádi už nemůžou její věčné nářky vystát. A pak provede Georgina něco tak hrozného, že jí její šéf, arcidémon Jerome, vykáže za trest z města.
Provinilá sukuba se ocitá ve Vancouveru, kde má pomáhat tamnímu démonovi s problematickou skupinou satanistů. Její vyhnanství skončí stejně náhle jako k němu došlo: mezi nesmrtelnými v Seattlu se děje cosi podivného a vše nasvědčuje tomu, že Jeroma někdo unesl a uvěznil.
Jeho nesmrtelní podřízení rázem ztrácejí nadpřirozené schopnosti, a tak se společnými silami pouštějí do pátrání po Jeromovi, aby všechno bylo jako dřív. Jediná Georgina v daném stavu nacházíi kladnou stránku: když teď při sexu nebere mužům životní energii, mohla by se zase dát dohromady s milovaným Sethem. Jenže jak to udělat, když je zadaný? (Založil/a: včelka)

Lucy Sisk
  8. 3. 2014, 14:26
Samé jedno překvapení a snad tam bude i dobrý konec. Hodně dlouho jsem čekala, co se vlastně stalo s Romanem, který se objevil v prvním díle.
Vikyna
  27. 7. 2013, 22:36
Díl, který si udržuje standard těch předchozích. Musím říct, že v jednu chvíli už jsem se při té "detektivní" části začala do všech těch jmen a postav zamotávat a trvalo mi vždycky si uvědomit kdo je kdo, ale opět se to četlo v podstatě samo a užila jsem si to.
Celupka
  8. 2. 2013, 12:06
Velmi dobrý díl, ze začátku člověk neví, co od děje čekat a kam to všechno směřuje. Ale asi od půlky dílu mi bylo jasné, kdo je do toho zapletený a nemýlila jsem se. Co se týče Setha a Georginy, dalo se to čekat, když měli konečně volnou cestu (tedy s výjimkou Maddie). A konec? Přesně jsem věděla, že Seth udělá to, co udělal. Prostě chlapi a jejich špatné svědomí. Místo toho, aby byli přímočaří, si snaží ulehčit svému svědomí... :D Vřele doporučuji všem přečíst. Knížek o Georgině se prostě nemůžu nabažit. ;)
Katniss Lavender
  25. 3. 2014, 17:16
Tyhle sukubí příběhy mě prostě nikdy neomrzí... Líbí se mi autorčin styl psaní a charaktery jejích postav. Na tuhle knížku jsem čekala téměř dva roky (nějaký čtenář v knihovně si ji nadobro přivlastnil), ale to čekání stálo za to! Překvapilo mě, že jsem po té době vůbec nezapomněla, co se dělo v předešlých dílech, což se mi po takové době stává snad pokaždé... Na Georginu se prostě zapomenout nedá... No a co se týká tohoto dílu... Pořád věřím a doufám, že se sny plní... ;-)
Veve721
  19. 9. 2016, 19:47
Moje první knížka od Richelle Mead. Nikdy nebudu litovat toho dne, kdy mi padl obal této knížky do oka, když mně kámoška hnala, ať už si kooooonečněěěěě vyberu něco k narozkám. Byla to láska od prvních pár stránek a nedočkavě jsem dokupovala i další díly. Líbily se mi všechny díly, ale tento, předchozí (Sny) a následující (Stíny) jsou moje nejoblíbenější. Dokonalost.
trynitrix
  2. 10. 2012, 11:55
jojo úžasný dílek a velice mě i překvapil ohledně některých postav jak chováním tak i jejich objevem :-) těším se na další pokračování a jsem zvědavá jak to dopadne mezi těma dvouma.
Katusee
  24. 11. 2012, 23:31
Skvělý!! Vůbec jsem nevěděla co můžu čekat! Samozřejmě jako u všech knih o Richelle. Proto je to moje nejoblíbenější spisovatelka. Už se těším a zároveň bojím dalšího dílu:D Vždycky u toho brečím jako želva!:D