Balthazar

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Egmont - 2012
ISBN: 978-80-252-2018-4

Egmont (2012) 978-80-252-2018-4 376

Balthazar je zpět Sága Evernight pokračuje vzrušující novou kapitolou! Když se Balthazar rozhodne pomáhat Skye Tierneyové, lidské dívce, která kdysi navštěvovala akademii Evernight, nemá tušení, jak moc to bude nebezpečné. Psychické schopnosti, jež v sobě Skye objevila teprve nedávno, přilákají pozornost Redgravea, upíra, který před čtyřmi stoletími připravil o život Balthazara a jeho rodinu. Balthazar je odhodlán udělat všechno pro to, aby Redgravea zastavil a zároveň se mohl konečně pomstít svému vrahovi. (Založil/a: Katniss Lavender)

Celupka
  22. 1. 2013, 23:39
Když jsem zjistila, že vyšla knížka jen o Balthazarovi, byla jsem zpočátku trochu rozpačitá. Nakonec jsem si řekla, že Balthazar je moje oblíbená vedlejší postava a že by mohlo být zajímavé dozvědět se o něm něco víc. Nemýlila jsem se. Knihu jsem nemohla odložit, jak to místy bylo napínavé. Velmi oceňuji, že se v knize střídaly kapitoly jak z pohledu Balthazara, tak z pohledu Sky, lidské studentky akademie Evernight. Pro fanoušky série doporučuji, tento díl se mi líbil víc než některé z dílů o upírce Biance.
jarcaburca
  31. 1. 2013, 6:57
Díl je sice zajímavý, ale řekla bych, že předchozí díly byly o něco lepší. Balthazar je sice okouzlující, ale moc mi neseděl celý ten příběh. Nevím proč, jen jsem z toho měla takovej pocit, jako by některý části byly až moc useknutý a jiný zase pšíliš natáhlý :-)