Hot Boys

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Fantom Print - 2012
ISBN: 978-80-7398-198-3

Fantom Print (2012) 978-80-7398-198-3 288

Striptéři nikdy nebyli víc k sežrání. Přísahám.

Chrise a jeho žhavé kolegy si zamilujete a na konci se s nimi nebudete chtít rozloučit. Jsou sexy, jsou zábavní. K tomu připočtěte pořádnou dávku smyslné erotiky, trochu napětí a nějaké to tajemství z minulosti - a nejlepší knížka léta je na světě.

M. T. Majar dala romanci nový rozměr.

A co na to Chris: "Na úvod bych rád řekl, že jsem byl od začátku proti tomu, aby o mně psala. Ale je umanutější než já.
Ženský.
Zabít je nemůžete a žít se s nima nedá.
Aspoň jsem si to myslel..." (Založil/a: Mišqule)

M. T. Majar M. T. Majar

Nnelly
  30. 1. 2013, 13:27
Když Chicagský stripter používá věty z Křemílka a Vochomůrky je něco špatně, a když má autorka zálibu v odkazování na slavné příběhy, možná by měla nejdřív zkusit najet na google, aby tam neměla nesmysly.
Myslím, že se dalo víc zapracovat na charakterech postav - na úkor třeba té miliardy nadávek, úvahách o zadcích a podobně - ale narozdíl od Znamení vlka, kde šlo prostě o nymfomanku, která se chvílemi chová prapodivně, tak Chris je sympatická postava od začátku dokonce a jeho ich-forma se čte tak dobře a je tak vtipná, že autorce člověk odpustí snad všechno...
Jsem ráda, že mě Znamení vlka, které bylo stěží průměrné, nehodradilo, Hot Boys stojí za přečtení.
MolkoZuzka
  29. 10. 2013, 8:43
Velmi pěkně napsaná kniha. Nenáročné čtení a sympatické postavy. Kniha, ale nenadchne, jistě ji nezařadím mezi knihy ke kterým se jednou budu vracet.
Evelýny
  18. 5. 2014, 0:54
Oddechová kniha, u které se bavíte. Zajímavá tím, že je napsána z pohledu Chrise - muže, který si přivydělává striptýzem. Od začátku mi byl sympatický. Bohužel konec knihy je opět standardní, takže proto pouze 4 hvězdy. Ale jako oddychovka pro pobavení dobré.
silvaren
  22. 10. 2012, 7:49
Chrisův příběh je vyprávěn s dokonalým sarkasmem a ironií a ještě jsem se u skvěle řechtala. Prostě nádhera.
W
  6. 6. 2014, 17:56
Čekala jsem něco trošku jiného, kniha měla být o striptérech, ale nakonec převládal děj o Chrisovi a Taře. Každopádně kniha je napsána vtipně a s nadsázkou, pokud nečekáte bůhví jak složitý děj a zápletku, doporučuji k přečtení.
barus.horn
  20. 9. 2014, 17:14
Kniha se mi četla dobře. Ale s odstupem času si skoro nemohu vzpomenout o čem to vlastně bylo?? Je jasné, co mi v paměti utkvělo. Bylo to o striptérovi, ale chybí mi ta zápletka, nebo něco co by mně šokovalo, či překvapilo. Knize dávám 3 hvězdičky, ale přesto si myslím, že přečtením nic nezkazíte.
diaaa
  11. 3. 2015, 10:57
Rozčílilo mě, kam se příběh posunul. Mělo to bejt o striptéroj, ale o něm to bylo jen tak do první třetiny knihy. Pak se začal příběh ubírat naprosto jiným směrem. Jako dvě knihy v jednom. Ale četla se pěkně to zase jo. Jen mě zaujalo s jakejma detailama autorka pracuje co se týče mužskejch pocitů :D asi se s nějakym tím mužem radila :D
Ivana4
  14. 12. 2014, 17:20
Knize jsem se dlouho vyhýbala, nakonec ji přečetla za dva dny a pěkně se u toho nasmála. Skvěle a vtipně psaná kniha.
Zuzicekk
  6. 2. 2014, 16:28
Musím říct, že než jsem začala knihu číst, přečetla jsem si co vlastně kniha obsahuje a jaké má recenze. Zprvu jsem byla rozpačitá a říkala si, že mne příliš nenadchne díky tomu, že příběh vypráví muž. Avšak opak je pravdou. Kniha mne již od začátku nadchla, hltala jsem ji, nemohla jsem se od ní odtrhnout, protože jsem chtěla vědět jak Chris bude pokračovat s Tarou. Přes první rozpaky než jsem knihu otevřela musím říct, že opravdu kniha je strhující a myslím, že mnohdy i muži najdou v knize zalíbení. Ženy v určitých etapách knihy pochopí jak v některých chvílích muži uvažují a dají mi jistě zapravdu, že se snad každá čtenářka by chtěla být na chvíli v kůži Tary, aby ji Chris také tak okouzlil:)
Nika_D
  21. 5. 2013, 14:06
Knížka určitě stojí za přečtení, hezký příběh, vtip, sexy chlapy ale i trocha napětí a nějaké to tajemství z minulosti, prostě knížka od které se neodtrhnete dokud ji nedočtete.
Eunta
  26. 10. 2012, 8:56
Vtip, erotika, napětí, sexy chlapy... prostě knížka k nakousnutí... přečtěte ji raz dva a budete se k ní s radostí vracet... vřele doporučuji, protože Chris a jeho kolegové jsou k sežrání... :-)