Garfieldův slovník naučný Alotria

Garfieldův slovník naučný Alotria

Crew - 2012
ISBN: 978-80-7449-103-0

Crew (2012) 978-80-7449-103-0 96

To nejlepší z Garfielda v sérii tématických svazků. Garfield je prevít, to víme všichni… ale teď to konečně máme i encyklopedicky zdokumentované! V zbrusu nové a naprosto originální sérii knih, kterou jinde na světě nenajdete, naleznete tématické výběry garfieldovských stripů na různá témata. Od alotrii přes invektivy a jídlo až po ústrky a zvířata. V prvním svazku vás Garfield vzdělá na téma, jak správně zlobit. Není to tak lehké, jak se zdá. Obnáší to skopávání psů ze stolu, kradení jídla, šikanování Jona, demolice nábytku, rozvracení milostných schůzek a deptání pošťáků. Nikdy nevíte, kdy se vám takové informace můžou hodit, takže neváhejte ani minutu a objednejte si první díl naší příruční encyklopedie. Netvrdíme, že po přečtení našich knih budete chytřejší… ale rozhodně jste se ještě u žádné encyklopedie tak nezasmáli! (Založil/a: Snicketka)

Jim Davis Jim Davis
*28.07.1945